Mapa lotniska

Lotnisko Aeroklubu Podhalańskiego w Łososinie Dolnej jest jednym z najpiękniej (my uważamy, że najpiękniej) położonych lotnisk w Polsce. Przylećcie do nas i zweryfikujcie, czy to nie czcze przechwałki.

Lososina Radio: 127,940 Pas trawiasty: 04/22; 800 x 60 (m) telefon: 18 444 84 09

Poniżej widok od strony południowej na pas 04; Obok widok z góry na próg pasa 04

Dane lotniska w AIP

Możliwość tankowania paliwa AVGAS 100 LL

Istnieje możliwość tankowania paliwa AVGAS 100 LL w naszym Aeroklubie. Tankowanie jest dostępne w godzinach pracy lotniska. Metoda płatności gotówka lub karta płatnicza. Ceny paliwa sprawdź w cenniku.

Hangarowanie

Jeżeli chcesz aby twój samolot bezpiecznie mógł przeczekać na odlot jeden, dwa lub więcej dni mamy w ofercie możlwość hangarowania jak również kotwiczenie samolotu na płycie lotniska. Koszt tej usługi znajdziesz w zakładce Cennik.

* hangarownie jak i kotwiczenie wymaga wcześniejszego uzgodnienia

Powierzchnie reklamowe

Aeroklub Podhalański posiada wolne powierzchnie reklamowe , na wielko powierzchniowych drzwiach hangarów lotniczych. Dodatkowo dysponujemy aktualnymi zgodami GDDKiA na umieszczenie reklam na terenie lotniska, wzdłuż bardzo ruchliwej drogi krajowej nr. 75 Brzesko-Nowy Sącz.