Samolotowe Mistrzostwa Polski - Wyniki

W dniach 04-09.08.2020r. na lotnisku w Łososinie Dolnej odbyły się 49 Samolotowo Nawigacyjne Mistrzostwa Polski Juniorów oraz 63 Samolotowe Mistrzostwa Polski Seniorów. Mieliśmy przyjemność gościć przedstawicieli Samolotowej Kadry Narodowej oraz zawodników aeroklubów z całej Polski. Zawody składały się z konkurencji nawigacyjnej oraz na celność lądowania, a ich wyniki są następujące:

- 49 Samolotowe Mistrzostwa Polski Juniorów wygrał członek Aeroklubu Podhalańskiego DAMIAN CZAK, reprezentujący PWSZ Chełm.

- 63 Samolotowe Mistrzostwa Polski Seniorów wygrał BOLESŁAW RADOMSKI z Aeroklubu Pomorskiego.

- Konkurencję lądowań wygrał MICHAŁ BARTLER z Aeroklubu Stalowowolskiego. Całościowe wyniki przedstawiamy poniżej. Wszystkich uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Wyniki:

Wyniki Seniorów